Restauracja - Hotel Magnolia Jawor

Przejdź do treści

Dwa miejsca
Mnogość wyboru i smaku


Hotel & Restauracja Magnolia to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Opieramy swoją kuchnię na naturalnych składnikach, bez wykorzystania sztucznych polepszaczy smaków. Pracownicy kuchni to osoby, z wieloletnim doświadczeniem oraz tradycjami, dzięki czemu nasze potrawy są tworzone z sercem.

Dzięki dwóm lokalom – bistro oraz express barze posiadamy ofertę dopasowaną do każdego. W bistro miejsce znajdą Ci, którym zależy na spokojnej, intymnej atmosferze przy klasycznych potrawach. W express barze natomiast odnajdą się Ci, którzy potrzebują szybkiego oraz pożywnego posiłku na dalszą część dnia. Dodatkowym atutem jest możliwość cateringu wyjazdowego. Wyposażyliśmy się w specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam obsługę cateringu do 100 osób jednocześnie.
Bistro

Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia. Dlatego też dla naszych gości przygotowaliśmy miejsce, które daje możliwość zatrzymania się w miejscu, dla samego siebie.

Menu stworzone zostało na podstawie kuchni włoskiej. Dominują w nim smaki delikatne, aczkolwiek niesamowicie aromatyczne, która oparte są na produktach wysokich jakościowo, aby w pełni cieszyć się smakiem potraw. Nieodłącznym elementem tej kuchnia są makarony, jak i pizza, której ciasto z pewnością przywróci wspomnienia z podróży po włoskich szlakach, z lampką wina w ręce.
Express Bar

Gdy otwieraliśmy express bar zastanawialiśmy się, czy uda nam się połączyć wysoką jakość dań, z możliwością szybkiego jedzenia. Na podstawie opinii naszych gości, okazało się to jak najbardziej możliwe!

Express bar pozwala naszym gościom na dowolne skomponowanie posiłku, w oparciu o aktualnie dostępne potrawy w bemarach. Umożliwia to dopasowanie swojego dania do naszych własnych potrzeb, z jednoczesnym zachowanie odpowiednich dla nas proporcji. Dodatkowo dzięki codziennej zmianie potraw, nasi klienci nie odczują znużenia na swoich talerzach podczas częstych wizyt.
Imprezy okolicznościowe

Nie zapominamy o tym, z czego się wywodzimy. Dzięki sali bankietowej, jak i restauracyjnej jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę eventu dla maksymalnie 300 gości.

Stale współpracujemy z najlepszymi fotografami, zespołami, dostawcami w okolicy, co pozwala nam na zagwarantowanie 100% zadowolenia z przeprowadzonego u nas wydarzenia.
NEWSLETTER
Hotel Magnolia
Wróć do spisu treści