O nas - Hotel Magnolia Jawor

Logo Magnolia
Przejdź do treści12 Lat Doświadczenia
Tysiące zadowolonych gości.

Magnolia Hotel & Restauracja to miejsce, które zaspokoi Wasze potrzeby. Prawie 50 miejsc noclegowych umiejscowionych w nowoczesnym, stylowym budynku zapewnią doskonały wypoczynek najbardziej wymagającym gościom. Hotel wyposażony jest również w dodatkowe pomieszczenia takie jak 2 sale konferencyjna, restaurację hotelową z całodziennym wyżywieniem .
 
 
Magnolia Hotel&Restauracja to nie tylko noclegi. Na terenie obiektu znajduje się sala bankietowa, zdolna pomieścić ponad 300 osób, która może zostać zaaranżowana pod dowolne wydarzenie – wesele, chrzciny, bankiet.
 
W sąsiadującej sali funkcjonuje samoobsługowy express bar, w którym pośpieszni podróżni szybko skonsumują posiłek  ładując akumulatory przed dalszą trasą.
Obiekt i okolica

HOTEL znajduje się w malowniczym sercu przedgórza sudeckiego - Jaworze, zaraz przy głównym węźle komunikacyjnym - drodze krajowej nr 3. Miasto jest doskonałą bazą turystyczną do zwiedzenia całego regionu, który nasycony jest wspaniałymi krajobrazami oraz zabytkami. Kościół Pokoju, Wąwóz Myśliborski, Muzeum Gross-Rosen to tylko nieliczne miejsca warte odwiedzenia w naszym rejonie. Nasza lokalizacja w południowo-zachodnim narożniku, między granicami Czech i Niemiec sprawia że wszędzie jest blisko . Problemem jest tylko wybór miejsca na weekendowe wycieczki . Karpacz czy Zgorzelec to tylko kilkadziesiąt kilometrów .
GALERIA
Wróć do spisu treści