O nas - Hotel Magnolia Jawor

Przejdź do treści

12 Lat Doświadczenia
Tysiące zadowolonych gości.Magnolia Hotel & Restauracja to miejsce, które spełni Wasze największe potrzeby. Prawie 50 miejsc noclegowych umiejscowionych w nowoczesnym, stylowym budynku zapewnią doskonały wypoczynek najbardziej wymagającym gościom. Hotel wyposażony jest również w szereg udogodnień – sala konferencyjna, mini spa z solarium, czy bistro, które zaspokoi podniebienia podróżnych.
Magnolia Hotel&Restauracja to nie tylko noclegi. Na terenie obiektu znajduje się sala bankietowa, zdolna pomieścić ponad 300 osób, która może zostać zaaranżowana pod dowolne wydarzenie – wesele, chrzciny, bankiet.
Dodatkowo na terenie obiektu znajduje się express bar, w którym pośpieszni podróżni posilą się i naładują akumulatory przed dalszą trasą.
Obiekt i okolica

Magnolia Hotel&Restauracja znajduje się w malowniczym sercu przedgórza sudeckiego - Jaworze, zaraz przy głównym węźle komunikacyjnym - drodze krajowej nr 3. Miasto to jest doskonałą bazą turystyczną do zwiedzenia całego regionu, który nasycony jest wspaniałymi krajobrazami oraz zabytkami. Kościół Pokoju, Wąwóz Myśliborski, Muzeum Gross-Rosen to tylko nieliczne miejsca warte odwiedzenia w naszym rejonie. Dodatkowa cisza oraz spokój panująca w okolicy hotelu, z pewnością pozwolą na miłe spędzenie pobytu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku oraz na pełne skupienie się swojej pracy na wyjeździe służbowym.
NEWSLETTER
Hotel Magnolia
Wróć do spisu treści