Restauracja Hotelowa - Hotel Magnolia Jawor

Logo Magnolia
Przejdź do treści


Dwa miejsca Twój wybórHotel & Restauracja Magnolia to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Opieramy swoją kuchnię na naturalnych składnikach, bez wykorzystywania sztucznych polepszaczy smaków. Pracownicy kuchni to osoby, z wieloletnim doświadczeniem oraz tradycjami, dzięki czemu nasze potrawy są tworzone z sercem.
Dzięki dwóm sąsiadującym lokalom;  tradycyjnej restauracji hotelowej, oraz barze szybkiej obsługi, posiadamy ofertę dopasowaną dla każdego. W restauracji hotelowej miejsce znajdą Ci, którym zależy na spokojnej, intymnej atmosferze przy klasycznych potrawach z karty. W barze szybkiej obsługi natomiast odnajdą się Ci, którzy żyją w pośpiechu i szybko potrzebują skonsumować pożywny posiłek na dalszą część dnia. Dodatkowym atutem jest doskonale rozwinięta usługa cateringu, czyli dowóz posiłków do klienta . Wyposażyliśmy się w specjalistyczny sprzęt, umożliwiający zbiorową dostawę ciepłych posiłków w hermetycznych atestowanych pojemnikach .  
RESTAURACJA HOTELOWA

 
Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia, z dala od codziennego gwaru. Dlatego też dla naszych gości przygotowaliśmy miejsce, które daje możliwość zatrzymania się w miejscu, dla samego siebie lub z bliską osobą .
 
 
Dominują w nim smaki delikatne, aczkolwiek aromatyczne, oparte na produktach wysokich jakościowo, tak aby zapewnić odpowiedni smak potraw. Nieodłącznym elementem tej kuchnia są makarony, jak i pizza, której ciasto z pewnością przywróci wspomnienia z podróży po włoskich szlakach, z lampką wina w ręce.
 
Godziny otwarcia
Od poniedziałku do piątku 6.00-11.00
Od soboty do niedzieli 7.00-11.00
 
Obiado-kolacje od 16.00 do 21.00
(zamówienia przyjmowane do 20.30)
Imprezy okolicznościowe

Nie zapominamy o tym, z czego się wywodzimy. Dzięki sali bankietowej, jak i restauracyjnej jesteśmy w stanie zagwarantować kompleksową obsługę eventu dla maksymalnie 300 gości.
Profesjonalna wędzarnia z grillem na zewnątrz przy pięknie zaprojektowanym terenie plenerowym daje dodatkowe możliwości z sesjami zdjęciowymi włącznie
Stale współpracujemy z najlepszymi fotografami, zespołami muzycznymi i lokalnymi dostawcami wędlin czy wypieków cukierniczych, co pozwala nam na zagwarantowanie 100% zadowolenia z przeprowadzonego u nas wydarzenia.
Wróć do spisu treści